- Aanbieding!
- -€ 6,00
- Nieuw
Lampe Berger Parfum 1 L Lolita Lempicka Sweet
✔ Langdurige en constante parfumverspreiding voor een aangename sfeer
✔ Fruitig-bloemige topnoten van kers, framboos en roos
✔ Sensuele basis van muskus, patchoeli en praliné voor een warme ambiance
✔ Royale 1 liter navulling, eenvoudig te gebruiken in alle Maison Berger lampen
De Maison Berger huisparfum Lolita Lempicka Sweet 1 liter transformeert iedere ruimte met een zachte, verleidelijke geurervaring. De topnoten van kers, framboos en roos zorgen voor een frisse, fruitige en bloemige opening die direct warmte en elegantie uitstraalt.
Het hart van het parfum onthult iris, verrijkt met de diepte van cacao en de zachtheid van engelwortel. Deze combinatie geeft een omhullende, luxueuze geur die uitnodigt tot ontspanning en genieten.
De basisnoten van muskus, patchoeli en praliné zorgen voor een sensuele, uitnodigende sfeer die elke kamer tot leven brengt. Dankzij het royale 1 liter formaat kunt u uw katalytische lamp eenvoudig navullen en langdurig genieten van de iconische geur Lolita Lempicka Sweet, telkens opnieuw een feest voor de zintuigen.
Geurpyramide:
✔ Top - Kers, Framboos, Roos
✔ Midden - Iris, Cacao, Engelwortel
✔ Basis - Muskus, Patchoeli, Praliné
Technische gegevens:
• EAN-code: 3127291161719
• Materiaal: Kunststof fles met draaidop
• Afmetingen: Hoogte 24 cm × Breedte 8,5 cm × Lengte 7,5 cm
• Artikelnummer: 116171
- Kleur
- helder
- Barcodes
- 3127291161719