Jura Koffievolautomaat X10 Platina
De X10 overtuigt met veelzijdigheid, gebruikersgemak en indivualiteit. Hij is in staat 31 verschillende specialiteiten te bereiden en bestrijkt daarmee het gehele spectrum van met melk en melkschuim verfijnde soorten koffie en de volledige waaier van zwarte koffiespecialiteiten.
✔ Volautomatische koffie en cappuccino machine
✔ 4,3'' touchscreen kleurendisplay
✔ Maar liefst 31 specialiteiten
✔ Instelbare koffiesterkte
✔ Programeerbare heetwater temperatuur
✔ Altijd vers gemalen en vers gezet
✔ Zwitserse topkwaliteit
✔ One-touch functie
✔ Perfecte smaak
✔ Slim in ieder detail. Koffie zetten, reinigen, ontkalken: allemaal automatisch
✔Proffesional Aroma Grinder
✔ Melkschuimhoeveelheid programeerbaar
✔ Indiviueel programmeerbare recepten, van espresso en koffie tot Latte Macchiato of thee
✔ In hoogte verstelbare koffieuitloop, voldoende ruimte voor Latte Macchiato glazen
✔ Een eye-catcher in iedere keuken
✔ Gratis leenmachineservice bij aankoop in de winkel, voor servicebeurt of reparatie
De machine beschikt hij over verschillende temperatuurniveaus voor heet water, wat door liefhebbers van thee bijzonder op prijs wordt gesteld. Via zijn solide, in hoogte verstelbare combi-uitloop komen met één druk op de knop naar keuze één of twee koffiespecialiteiten tegelijk in de kopjes of glazen. De bediening via het 4,3" grote touchscreen-kleurendisplay met hoge resolutie is volledig intuïtief.
Door de duidelijk te begrijpen, moderne grafische afbeeldingen kunnen zelfs ongeoefende gebruikers overweg met deze machine. Geheel afgestemd op de specifieke behoeften kunnen de koffiespecialiteiten naar eigen voorkeur worden geprogrammeerd en van een naam worden voorzien. Omdat hij standaard is voorzien van een groot bonenreservoir met een inhoud van 1 kg, een waterreservoir met een inhoud van 5 liter en een koffieresidubak met een capaciteit voor 40 porties, blijft het werk voor het bijvullen tot een minimum beperkt.
Het onderhoud van de X10 gaat net zo gemakkelijk als de bediening. Geïntegreerde spoel- en reinigingsprogramma's in combinatie met originele JURA onderhoudsproducten zorgen voor TÜV-gecertificeerde hygiëne en reinheid. Zelfs de melksysteemreiniging van de X10 is geautomatiseerd en werkt met één druk op de knop. De massieve combi-uitloop kan in een handomdraai worden gedemonteerd. De daarin vooraan geplaatste melkuitlopen zijn gemakkelijk toegankelijk en kunnen indien nodig zeer eenvoudig worden vervangen.
Omdat de X10 uitbreidbaar is met extra volautomaten en mooie accessoires, zoals de kopjeswarmer, de Cool Control, of het afrekeningssysteem, vormt hij de ideale basis voor individuele alles-in-één oplossingen voor koffiegenot in de meest uiteenlopende gebruikssituaties.
In de doos:
• Jura X10 Platina
• Waterfilter
• Reinigingsmiddelen
• Handleiding
In de winkel krijg je extra:
✔ Instellen en kwaliteitscontrole van de machine
✔ Uitleg, instructie en tips
✔ Afgevuld bonenreservoir met onze lekkerste koffie
✔ Koffie proefpakket
✔ Gratis leenmachineservice bij aankoop in de winkel, voor servicebeurt of reparatie
Ons advies: Wel of geen waterfilter gebruiken?
Wij adviseren het gebruik van een waterfilter voor een betere koffiekwaliteit en levensduur van de koffievolautomaat. Het waterfilter zuivert het water met een fijnfilter en haalt kalk uit het leidingwater. Er zijn duidelijke voordelen in het gebruik van een waterfilter. De machine blijft in betere conditie, kalk komt niet in de machine. De waterkwaliteit verbetert voor de koffie. Je hoeft minder vaak het ontkalkingsprogramma van de machine te doorlopen, gemiddeld 1x per jaar. Je wisselt het filter iedere 2 maanden of als er 50 liter door de machine verbruikt is.
Het gebruik van waterfilters is een keuze. Zonder waterfilter is er meer kalkafzetting in de machine en moet de ontkalkingprogramma vaker worden uitgevoerd tot zo'n 6x per jaar (in vergelijking tot ongeveer 1x jaar met filters), vergeet bij het overschakelen niet om het gebruiken van een waterfilter te programmeren in de machine.
Levering:
De Jura X10 Platina wordt alleen geleverd vanuit onze winkel in Terneuzen. Dit omdat we je de beste service willen geven, de machine gebruiksklaar voor je maken en we graag samen met jou de vele mogelijkheden van deze machine doorlopen. Neem contact op voor een afspraak dan zorgen wij ervoor dat de machine klaarstaat.
Technische gegevens:
• Behuizing: Platina
• Inhoud bonenreservoir: 1 kg
• Afneembare watertank, inhoud: 5,0 l
• Spanning: 230 V
• Vermogen: 1450 W
• Afmetingen (H x B x D): 52,4 x 37,3 x 46,1 cm
• Gewicht: 14,0 kg
• 25 maanden garantie
- Kleur
- Platina
- Barcodes
- 7610917152773